AdaletKart sahiplerine fotoğraf ve video hizmetlerinde %20 indirim..."Fotoğraf ve video çekimleri, montajlanmasını gerektiren tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel hizmetler sunan, İlginizi çeken Etkinlik Fotoğrafçısı ekibi sayesinde AdaletKart kullanıcıları olarak % 20 indirime sahip olabilirsiniz.”

Etkinlik Fotoğrafçısı ekibinden ilginizi çekecek paketler!

Düğün Hikayesi
Gelin & Damatla birlikte planlanan, düğününüzün en özel ve farklı anlarını süresiz ve limitsiz kayda alan yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve videolar elde etmenizi sağlıyorlar. Örnek fotoğraf albümlerini ve düğün belgesel videolarını incelemek ve size uygun paketlerden faydalanmak için hemen Etkinlik Fotoğrafçısı ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Doğum Hikayesi
Doğum Hikayesi çekimleri bebek daha doğmadan hemen önce hastanede başlar ve o mucizeyi kaydederek ilerler. Evinizin yeni neşesine ilk hediyesi hakkında daha detaylı bilgi almak için Etkinlik Fotoğrafçısı ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Yaşamımız boyunca karşılaşabileceğimiz en özel anlarımızda sizlere unutulmayacak ve unutturmayacak paketler hazırlayan, İlginizi çeken Etkinlik Fotoğrafçısı ekibi ile tanışmak için e-posta atabilir, telefonla arayabilir veya İstanbul Şişli'de bulunan stüdyolarını ziyaret edebilirsiniz

Telefon: 0-212 346 FOTO (3686)
E-Posta:
333@etkinlikfotografcisi.com
Adres:
Mecidiyeköy Mh. Musadayı Sokak No:5/1 PK: 34200 Şişli, İstanbul

AdaletKart'ınızda kredi olması durumunda bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için 444 3 171 nolu AdaletKart Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.